...:::Witam:::...

I znowu długo nie pisałam:P Ale dajemy rade:p No więc dzisiaj było bardzo fajnie:DRazem z klasą zebraliśmy się przed stacją PKP...O 8:00-równo o tej godzinie wyjechaliśmy do Bydzi..najpierw na Stary Rynek,aby troszku pojeździć na łyżwach:D Ja nie jeździłam:P:D Potem gdy połowa naszej klasy się wyszalała na łyżwach ruszliśmy ładnie do muzeum:p:D Nie no ładne rzeczy było,ale troszku nudnie opoiwadała:pNaszym chłopcom oczywiście było jak zawsze wesoło i nie tylko im:DGdy nasza pani,która nas oprowadzała i sie produkowało co i gdzie się znajduje my(czyli prawie cała klasa)usiedliśmy sobie na schodach,żeby przycupnąć i odpoczać:D Po nudnych wysłuchwaniach ruszyliśmy srruuu do Mc'Donald'a.Tam posiedzieliśmy sobie,zjedliśmy to co chcieliśmy i pośmialiśmy się:D(nie mówiąc już,że chłopakom było cały czas wesoło,zwłaszcza po tym jak dostali baloniki:D):D.Później ruszyliśmy do kina:D Po drodze przejścia na drugą strone ulicy zwiało nam balonika:(I fruwał sobie po ulicy:(Bidulek:p I tak śmiesznie wyglądało jak każdy samochód przed tym balonem się praktycznie zatrzymywał,znaczy hamował jakby nie chciał go przejechać:D:P Gdy doszliśmy do kina,posiedzieliśmy sobie chwilcię,bo troszke czasu było jeszcze do seanu:D No i wtedy nasza klasa się podzieliła,jedni poszli na "Opowieści z Narnii",a drudzy(w tym też ja:D)na "Tylko mnie kochaj".Nie żałuję wyboru,mimo,że podobno opowieści też były super:DAle jeszcze się keidyś obejży:D "Tylko mnie kochaj"To niby komedia,ale bez łez się nie obyło:p Były momenty,które śmieszyły,ale dużo też było momentów wzruszających:D Po kinie poszliśmy..hmmm..Aa już wiem:p Poszliśmy w strone dworca PKP:p Postaliśmy chwilcię czekając na pociąg i sruuu do domq:D W drodze powrotnej Paulinę i mnie troszke zmożyło,więc ja się jakoś tak wtyliłam do niej:D Ona swoją główcię położyła na moją głowcię i zzzz...zasneliśmy:p Obudziłyśmy się dopiero jak dojechaliśmy do Solca:D Każdy rozszedł się w swoją stronę do domq no i "dozobaczenia jutro:p:D".Chyba na tyle dzisiejszej notki:d pozdrówka dla wszystkich:P papa:*:*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.02.2006 :: 20:09 :: axh66.internetdsl.tpnet.pl

SioStra :*

No WieSz Co? Do KiNa BeZe MnIe? :p
WieSz Co? Aż Na ŁeZkI Mi Się ZeBraŁo :(
No NIc StRaCoNeGo :p KoChaM Cię WieSz? Ja JuŻ Się Nie MoGę DoCzeKaĆ Aż PoJeDzIeMY Na KoNiKi :):):)
No Nic,,, WieSz NaJbaRdZieJ To ByM ChcIaŁa ZoBaCzYĆ BaLoNiKa w AkCji :D:D Co Ja ByM Za To DaŁA :D Ha HA Ha KoCham CIę Bey Bye :*
03.02.2006 :: 19:56 :: absa222.neoplus.adsl.tpnet.pl

to było takie smutne bo to nie była komedia tylko komedia romantyczna...a to jest jakaś różnica bo romantyczne filym zazwyczaj są smutne...
Talk.pl :: Wróć