17.01.2006 :: 21:47
...:::17.01.2006:::... Dziejsza notka z małymi pytaniami...Z pytaniami na które raczej nie znam odpowiedzi...Jednym słowem troche pytań na temat mnie...Bo złapał mnie mały dołeczek...Ale tak tylko nawiązuje,żeby nie było dlaczego akurat o tym piszę... Jaka ja jestem...?!Wesoła,z małymi dołkami czasem...?!Zresztą jak każdy mam swoje potyczki...Jestem dziewczyną lubiącą śmiech...?!Czy może kimś kto tak naprawde nie wie kim jest...?!Kim ja naprawde jestem...?!Kasia...tak mam na imię...?!Ale to,że mam imię nic nie znaczy,bo w końcu każdy je ma...Ale co jeszcze...?!Człowiekiem...Tak-napewno nim jestem...?!Przyjaciółką...Skoro tak to zadaje sobie kolejne pytanie-dobrą czy złą przyjaciółką...?!Zasługującą tak naprade na przyjaźń innych osób...?!A może jestem człowiekiem,który żyje tylko po to by żyć...?!Żyje tylko po to by kiedyś umrzeć...?!Jestem tylko po to by być...?!Istnieje tylko po to by istnieć...?!Oddycham tylko po to by oddychać...?!Hmmm....Człowiek,który zawadza...?!Nie no chyba aż tak źle nie jest...Ale...No właśnie to ale...Skoro nie jest tak jak napisałam..To czemu ludziom czasem przypomina się o mnie jak coś chcą...?!Jak chcą mi dosrać...?!Żeby mnie zranić...?!Mimo,że jestem jaka jestem to ja też mam swoje serduszko...Serduszko,które czuje i też można je zranić...Serduszko,które tak strasznie boli kiedy "zrobi się mu krzywde"...Serduszko,które przede wszytskim jest cząstką mnie... Pozdrówka dla wszystkich...