...:::15.01.2006:::...

No witam...Znowu założyłam bloga...Znowu pewnie za długo nie przetrwa ale co tam:p...No więc mam na imię Kasia...Lubię się śmiać...W końcu śmiech to zdrowie:p...Ale chyba jak każdy mam swoje małe doły i dołki i czasem mam takie dni,że szkoda gadać...Ale chyba większość osób tak ma...Kocham to co robię...Lubie jeszcze:być 14-letnią dziewczyną,której czasami odwala,lubię spotykać się z przyjaciółmi i z nimi gadać... I nie bardzo śpieszy mi się do tego,aby szybko dorosnąć...Bo po co?:pHmm...Mogłabym jeszcze troche pisać o tym co lubię cego nie:pale w końcu to nie jest żaden wywiad...:]No to chyba na tyle:p najwyżej kiedy inndziej napisze o sobie coś więcej...Pozdrawiam moich przyjaciół czyli: Pajusię:*:*,Szałcię:*:*,OluSię:*:*,Paulinę:*,OluNię:*i wszytskich których jeszcze znam i ich nie wypisałam...buziaczki:*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.01.2006 :: 17:47 :: akk218.internetdsl.tpnet.pl

No Kasiu ! zaczynam komentowanie :) pierwsza nocia spoko :D blog....nawet spoko tyle, że (jak jush Ci mówłam) nie lubie takich ciemnych kolorkuf..ale to Twój blog :) Pozdro :D Pa :*
16.01.2006 :: 20:04 :: abtd51.neoplus.adsl.tpnet.pl

Asia

No i w koncu ladna szatke znalazlas<lol>
no komenta nie dostalam ale pociesza pozdrawiasz wszytskich ktorych znasz;]
15.01.2006 :: 21:40 :: bh202.internetdsl.tpnet.pl

aleexaa

No czesc Siotra!
W koncu zes sie za to zabrala :D:D:D i oczywiscie kto Ci w tym pomogł?
Heh no dobra nie bede sie chwalic :)
Pozdrawiam slonce :ppp Bede tu czesto wpadac wiec czesto pisz ;p
Zapraszam do siebie :*
15.01.2006 :: 21:33 :: rt82.internetdsl.tpnet.pl

Werkaa :)

nono narazie to mi sie podoba ten blog ciekawe co bedzie dalej hihi no pozdrooo i paaa :*:*
15.01.2006 :: 21:33 :: abqb55.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aga :)

No .. Nowy blog, nowe możliwosci ..
Czekam na czesc dalszą twojej tworczosci :P
15.01.2006 :: 21:28 :: bh202.internetdsl.tpnet.pl

PaUlina

Kasiu piekny bloczek:*:*:* i dziekuje za pozdrowienia:* kocham cie:) i prowadz go dalej:D
Talk.pl :: Wróć